MEIST

miks desoul code?

Meie põhiprintsiibid – kõrgkvaliteetne pühendumine, ausus, usaldus ja töökus, ning peamiseks sihiks – visuaalselt edasi anda Teie unikaalne CODE – hinge kood, et Teil oleks oma välimusega võimalus esitleda end maailmale.

Looja andis igale inimesele oma sõrmejälje (papillaarsed mustrid). Terves maailmas ei ole ühtegi inimest, kellel oleks Teiega täpselt samasugune sõrmejälg. Usun, et panite tähele, et meie logos on ka just inimese sõrmejälg. Me usume, et iga inimene on originaal ning pole koopiaid. Sõrmejälg peidab endas ainulaadset koodi – siit ka meie nimetus “DeSoul Code”, mis tähendab “hinge kood”. Nii nagu sõrmejäljed, on ka meie hing kordumatu! Meie soovime juhtida Teid leidma see oma, vaatamata Teie olukordadele, ühiskonna ettekirjutistele, milline Te peaksite olema. Me soovime täide viia oma missiooni läbi individuaalse lähenemise välimusele.

Meie missioon – olla silmapaistvad ning erilised lõikustes, Teie üldilmes! Aitame Teil tunda end uut moodi, toetame Teie eneseväljendust!

TAGASISIDED

Meie klientide tagasiside on parim viis meie teenuste taset näitamaks

Ksenia Vinogradina

Могу с уверенностью сказать, что салон DeSoul Code – это лучшее место, где работают замечательные профессионалы! В особенности хочу отметить своего парикмахера Екатерину и косметолога Аллу-Викторию! Оказавшись у них раз, уже не хочется уходить ❤ Просто потрясающая энергетика, подход к клиенту и получение именно того результата, который желаешь 😊 Всем советую! Однозначно 5 из 5 😊

Marek Bor

Прекрасный салон!

Daria Mieshkova

Мастер Кхелена очень деликатно и аккуратно делает брови, 10 из 10! Сама девушка очень приветливая и внимательная❤️

Meie stilistid

Meie oleme diplomeeritud meistrid, kes ei ole ainult oma ala professionaalid, vaid ka väärtustame individuaalset inimese ilu